سوالات متداول

ارسال سفارش در چه روز ها و ساعاتی انجام می شود؟

ساعات ارسال سفارشات از ۹ صبح تا ۱۴ عصر روزهای شنبه تا چهارشنبه می باشد .

ارسال سفارشات در تهران ؟

ارسال کالا در تهران حداکثر ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت انجام می شود . بصورت معمول سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۴ قطعی شوند ، در همان روز ارسال و به دست مشتریان خواهد رسید .

ارسال سفارشات در سایر شهر های ایران ؟

ارسال سفارشات در سایر شهرهای کشور با توجه به ارسال از طریق شرکت های پستی و بر اساس بعد مصافت از تهران، از ۲۴ تا ۷۲ ساعت، به طول خواهد انجامید.

اطلاعات ضروری مشتریان برای ثبت سفارش ؟

مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد. این اطلاعات شامل نام ، نام خوانوادگی ، شماره تماس و آدرس دقیق پستی است .

مهلت مرجوع کردن سفارش های ارسالی ؟

به علت اینکه پس از تحویل سفارش به پیک یا پست، عملا” هیچگونه کنترلی بر روی نحوه انتقال و ارسال سفارشات توسط عاملین پیک یا پست وجود ندارد، حتما” هنگام دریافت کالا از شرکتهای پستی می بایست صحت و سلامت بسته بندی را چک، کالا را از بسته بندی خارج و سلامت ظاهری آن را تایید و سپس رسید دریافت کالا از شرکت پستی مربوطه را امضاء نماید. بر این اساس لازم است در صورتیکه کالای مربوطه دارای هر گونه ایراد و یا مشکلی بود ، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع نمایید و از طریق فروشگاه پیگیر موضوع شوید.

هزینه ارسال سفارشات چگونه است ؟

هزینه ارسال کالا بر اساس حجم و وزن سفارش داده شده و شهر مقصد بصورت مکانیزه محاسبه و در زمان تحویل سفارش توسط پیک موتوری یا شرکت پستی دریافت می شود و فروشگاه مدوس در قبال مبالغ دریافتی ذینفع نیست.

روش های پرداخت چگونه است ؟

  • پرداخت آنلاین و مطمئن (پرداخت از طریق درگاه بانکی)
  • کارت به کارت ( با هماهنگی کارشناس فروش )
  • پرداخت نقدی در محل و در زمان تحویل، ویژه مشتریان ساکن شهر تهران ( با هماهنگی کارشناس فروش )
بازخوردها