Loading...

وبلاگ

 • لذت تجربه نقاشی روی دیوار با رولر دیواری مدوس
  لذت تجربه نقاشی روی دیوار با رولر دیواری مدوس

  کودکان برای خلاقیت نیاز به آزادی دارند و نیاز دارند که همه جا ردی از خود به جا بگذارند که از نظر خودشان زیبا و قابل تقدیر است و این موضوع آن­‌ها را به نقاشی دیواری می‌­رساند که تقریبا همیشه از سمت بزرگ­ترها سرکوب می­‌شود.

  ادامه...
 • با رولر یادداشت دیواری و یادآوری روزانه مدوس، برنامه های خود را ثبت کنید
  با رولر یادداشت دیواری و یادآوری روزانه مدوس، برنامه های خود را ثبت کنید

  چند روز به همه کارهایی که در طول روز می‌کنید توجه کرده و آن‌ها را روی یک کاغذ یادداشت بنویسید.زمان و طول انجام برخی از این کارها از دست ما خارج هستند، اما زمان‌های آزاد ما، هرچند کوتاه، کاملا در اختیار ما هستند تا بهترین برنامه‌ریزی را برایشان انجام دهیم.

  ادامه...
 • در محیط استارتاپ تان از ابزار خلاقانه نظیر رولر یادداشت دیواری استفاده کنید
  در محیط استارتاپ تان از ابزار خلاقانه نظیر رولر یادداشت دیواری استفاده کنید

  در یک محیط کار استارتاپ،چالش‌­های بسیار زیادی وجود دارد. اما یکی از مهم‌­ترین این چالش‌­ها این است که افراد خلاق، خلاقیت خود را در روزمرگی کار حفظ کنند.

  ادامه...
 • رولر یادداشت دیواری مدوس ، یک هدیه مدرن و جذاب و خاص !
  رولر یادداشت دیواری مدوس ، یک هدیه مدرن و جذاب و خاص !

  یکی از مناسبت‌هایی که در انتخاب هدیه آن محدودیت‌های زیادی وجود دارد، زمان تهیه کادو تبریک برای تاسیس یک دفتر کار جدید یا شروع کار در محیطی تازه است. در چنین مواردی، معمولا اقلام کادویی رسمی و با هزینه متوسط انتخاب بهتری هستند.

  ادامه...
 •  رولر یادداشت دیواری مدوس ، یک منوی خلاقانه برای کافه و رستوران !!
   رولر یادداشت دیواری مدوس ، یک منوی خلاقانه برای کافه و رستوران !!

  بهترین راه جذب مشتری­ برای کافی ­شاپ، دکور و فضایی است که احساس تعلق در افراد ایجاد کند و یا ویژگی منحصربه ­فردی برای ارائه داشته باشد؛ از مبلمان خلاقانه و عناصر دکوری منحصربه ­فرد، تا کوچک‌ترین تغییرات تاثیرگذار مثل یک کاغذ یادداشت!

  ادامه...
 • چطور خلاقیت خود را در محیط استارتاپ حفظ کنیم
  چطور خلاقیت خود را در محیط استارتاپ حفظ کنیم

  بیایید با یادآوری این نکته شروع کنیم که شما مسئول زمان خودتان هستید. بله در استارتاپ، اولویت‌ها و اهداف مدام در حال تغییر هستند، اما مدیریت همه کارها در کنار خلاقیت بستگی به شما دارد.

  ادامه...
 • رولر دیواری، یک هدیه اداری جذاب
  رولر دیواری، یک هدیه اداری جذاب

  یکی از مناسبت هایی که در انتخاب هدیه آن محدودیت های زیادی وجود دارد ، زمان تهیه کادو تبریک برای تاسیس یک دفتر کار جدید یا شروع کار در محیطی تازه است. در چنین مواردی، معمولا اقلام کادویی رسمی و با هزینه متوسط انتخاب بهتری هستند.

  ادامه...
 • دکور و منوی کافی شاپ خود را قاب کنید
  دکور و منوی کافی شاپ خود را قاب کنید

  آن هایی که طرفدار کافی شاپ رفتن هستند، همواره به دنبال دکور یا ایده هایی جدید و در عین حال راحت و قابل تعامل می گردند. از تعامل با نوشتن سفارش روی کاغذ یادداشت توسط خود مشتری ها، تا کاناپه های راحتی که دل کندن از آن ها کار راحتی نخواهد بود.

  ادامه...
 • کاغذ کرافت، کاغذی ارگانیک !
  کاغذ کرافت، کاغذی ارگانیک !

  کاغذ کرافت برای اولین بار در سال 1879 تولید شد. کرافت مشتقی از یک کلمه آلمانی به معنی «قدرت» است، که خود یکی از مزایای مهمی است که کاغذ کرافت را به انتخابی همیشگی تبدیل کرده است.

  ادامه...
 • رولر دیواری مدوس، تخته سیاه عصر مدرن
  رولر دیواری مدوس، تخته سیاه عصر مدرن

  درست است که نزدیک ترین خاطره از تخته سیاه در ذهنمان، به کلاس درس و مدرسه و رد سفید گچ روی دست و لباسمان برمی گردد، اما با گذشت زمان و نیاز به تعامل های نوشتاری بیشتر در مکان های مختلف، کاربردهای ابزاری مانند تخته سیاه نیز گسترش پیدا کرده است.

  ادامه...
 • چطور کاغذ یادداشت خود را با برنامه ریزی ایده آل پر کنیم
  چطور کاغذ یادداشت خود را با برنامه ریزی ایده آل پر کنیم

  چند روز به همه کارهایی که در طول روز می کنید توجه کرده و آن ها را روی یک کاغذ یادداشت بنویسید.زمان و طول انجام برخی از این کارها از دست ما خارج هستند، اما زمان های آزاد ما، هرچند کوتاه، کاملا در اختیار ما هستند تا بهترین برنامه ریزی را برایشان انجام دهیم.

  ادامه...
 • مقایسه رول کاغذ کرافت با رول کاغذ تحریر
  مقایسه رول کاغذ کرافت با رول کاغذ تحریر

  علاوه بر تاثیر بازیافتی کاغذ کرافت در مصارف بالا، و جایگزینی آن در زمینه¬های بسته¬بندی و انتقال کالا، هر فرد می¬تواند از کاغذ کرافت به¬جای کاغذهای معمول مصرفی خود استفاده کند. حتی به عنوان دفتر و دفترچه یادداشت.

  ادامه...