Loading...

وبلاگ

 • چطور کاغذ یادداشت خود را با برنامه ریزی ایده آل پر کنیم
  چطور کاغذ یادداشت خود را با برنامه ریزی ایده آل پر کنیم

  چند روز به همه کارهایی که در طول روز می کنید توجه کرده و آن ها را روی یک کاغذ یادداشت بنویسید.زمان و طول انجام برخی از این کارها از دست ما خارج هستند، اما زمان های آزاد ما، هرچند کوتاه، کاملا در اختیار ما هستند تا بهترین برنامه ریزی را برایشان انجام دهیم.

  ادامه...
 • مقایسه رول کاغذ کرافت با رول کاغذ تحریر
  مقایسه رول کاغذ کرافت با رول کاغذ تحریر

  علاوه بر تاثیر بازیافتی کاغذ کرافت در مصارف بالا، و جایگزینی آن در زمینه¬های بسته¬بندی و انتقال کالا، هر فرد می¬تواند از کاغذ کرافت به¬جای کاغذهای معمول مصرفی خود استفاده کند. حتی به عنوان دفتر و دفترچه یادداشت.

  ادامه...
 • مقایسه رولر دیواری مدوس با تخته وایت برد و فیلیپ چارت
  مقایسه رولر دیواری مدوس با تخته وایت برد و فیلیپ چارت

  یکی از مهم ترین لوازم ضروری در شروع یک کسب¬وکار در دفتر، ابزاری است که مربوط به ارائه کارها بوده و درواقع یکی از تعاملی ترین تجهیزات محسوب می شود؛ برای مثال، تخته وایت برد، فیلیپ چارت، تخته گچی، پروژکتور، برد، حتی رولر دیواری !!

  ادامه...
 • دفتر کار، دومین خانه انسان مدرن
  دفتر کار، دومین خانه انسان مدرن

  بر اساس این قاعده، انسان در طول شبانه روز، حداقل یک سوم زمان خود را در محیط کارش می¬گذراند و این نکته باعث می شود که اهمیت میزان آرامش و آسایش محیط کار، درست به اندازه محیط خانه اهمیت پیدا کند.

  ادامه...
 • یک رول کاغذ برای یک سال برنامه ریزی روزانه / برنامه ریزی روزانه و تغییر سبک زندگی
  یک رول کاغذ برای یک سال برنامه ریزی روزانه / برنامه ریزی روزانه و تغییر سبک زندگی

  اگر در ابتدای هر روز، روی یک کاغذ یادداشت کارهایی که باید انجام دهیم را بنویسیم، درواقع برای انجام آن کار به خودمان فقط همان یک روز را فرصت می¬دهیم، و اگر در آخر روز دوباره کاغذ یادداشت کارهایمان را چک کنیم، احتمال انجام آن¬ها بیشتر خواهد شد.

  ادامه...
 • نوشته ها اهداف شما را جذب می کنند
  نوشته ها اهداف شما را جذب می کنند

  پیاده کردن اهداف روی کاغذ یادداشت، به معنای تضمین دستیابی به آن¬ها نیست، بلکه شما را در مسیر لازم قرار داده و احتمال موفقیت شما را چندین برابر می¬کند.

  ادامه...
 • تاثیر اسباب بازی ها بر خلاقیت کودکان
  تاثیر اسباب بازی ها بر خلاقیت کودکان

  بازی کردن راه تخلیه استرس ها و فشارهای روانی کودک و بهترین شیوه ابراز احساسات درونی اوست؛ درواقع، بازی هایی که کودک در طول سال ها انجام می دهد.

  ادامه...
 • برندینگ: برای موفقیت برندتان به این ۷ سوال پاسخ دهید
  برندینگ: برای موفقیت برندتان به این ۷ سوال پاسخ دهید

  جهت موفقیت فرایند برندینگ باید به هفت پرسش پاسخ داد. در این مقاله، به این پرسش‌ها اشاره می‌کنیم. حتی‌الامکان، جهت رسیدن به بینشی وسیع‌تر، پاسخ‌های این پرسش‌ها را از سراسر سازمان‌تان جمع‌آوری کنید.

  ادامه...
 • مقایسه‌ای میان استارت‌آپ و کسب‌وکار سنتی
  مقایسه‌ای میان استارت‌آپ و کسب‌وکار سنتی

  آیا تاکنون به این موضوع اندیشیده‌اید که چگونه کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید؟ بدون شک واژه «استارت‌آپ» به گوش شما آشناست. به‌هرحال، مردم اغلب مفهوم استارت‌آپ و کسب‌وکار سودآور را اشتباه می‌گیرند؛ از این‌رو قصد داریم در این مقاله به تفاوت‌های کلیدی ...

  ادامه...
 • شرایط استخدام در شرکت های بزرگ جهان
  شرایط استخدام در شرکت های بزرگ جهان

  با توجه به هزینه‌های بالای تحصیلات آموزش عالی، شکاف عظیم موجود بین صنعت و دانشگاه و همچنین به دلایل گوناگون دیگری که در مقاله «مدرک بی مهارت یا مهارت بی مدرک؛ دانشگاه یا آموزش آنلاین» مورد بررسی قرار گرفتند، تمایل افراد به حضور در دانشگاه‌ها کم شده است.

  ادامه...
 • برپایی یک رویداد کاری فوق العاده
  برپایی یک رویداد کاری فوق العاده

  حتی فکر کردن به برپایی یک مراسم هم می‌تواند باعث استرس و اضطراب در ما شود. بله؛ بخش‌های مختلفی باید با هم همکاری داشته باشند تا یک رویداد برگزار شود؛ اما اجازه ندهید این امر شما را بترساند.

  ادامه...
 • با نقاشی کودکمان روی دیوار چگونه برخورد کنیم؟
  با نقاشی کودکمان روی دیوار چگونه برخورد کنیم؟

  تقریبا همه پدر و مادرها با خطوط بلند و کوتاه و کج و کوله‌ای که کودکان روی در و دیوارهای خانه نقاشی می‌کنند آشنا هستند. اگر شما هم چنین تجربه‌ای را چشیده باشید، می‌دانید که دیدن چنین صحنه‌ای چه پتانسیلی برای از کوره به در بردن شما دارد. اما شاید اگر معنی ا

  ادامه...
آمار
 • تعداد کالا: 12
 • بازدید امروز: 42
 • بازدید دیروز: 645
 • بازدید کل: 65001